ეისითი ინსტიტუტის აღმასრულებელი ლიდი
საბა ხერგიანი არის ACT Institute-ის აღმასრულებელი ლიდი, მენეჯმენტ კონსულტანტი ბიზნესის სტრატეგიული განვითარებისა და გაციფრულების მიმართულებით.
ტრენერის როლში, საბა აძლიერებს მომავლის ლიდერებს ბიზნესის ექსპერტიზითა და თანამედროვე მენეჯმენტის საუკეთესო პრაქტიკებით.
მისი მრავალფეროვანი გამოცდილება მოიცავს პროექტებს ბიზნესის სტრატეგიული განვითარების, ორგანიზაციული ტრანსფორმაციის, ციფრული პროდუქტების განვითარების, ბიზნეს და კვლევითი ინსაითების მიმართულებით როგორც ბიზნესის სექტორში, ასევე არასამთავრობო და სამთავრობო სექტორში.
საბა აკადემიური განათლებით ბიზნესის ადმინისტრირების მაგისტრია და ამ ეტაპზე სწავლობს მენეჯმენტის ინგლისურენოვან სადოქტორო პროგრამაზე კავკასიის უნივერსიტეტში.
საბას 2017 წლიდან აქვს საგანმანათლებლო სფეროში ტრენერობისა და ლექტორობის გამოცდილება — როგორც ფორმალურ, ისე არაფორმალურ გარემოში. ის არის სერტიფიცირებული ტრენერი, მოწვეული ლექტორი რამდენიმე ქართულ უნივერსიტეტში და Erasmus+ საერთაშორისო პროექტების ფასილიტატორი.